Sejarah Pengarah

SEJARAH PENGARAH KERJA RAYA NEGERI SEMBILAN

Nama Pengarah

Mula Berkhidmat

A. Wear

01.01.1940

R. P. Kelly

21.02.1949

A. C. Wilson

01.08.1950

J. R. Spence

01.08.1952

G. H. Caldicott

01.11.1954

J. R. Spence

31.05.1955

S. A. Marlone

01.06.1957

D. J. M. Carville

20.09.1960

Mohd. Tahir Bin Ab. Manan

03.08.1964

J. S. Sodhy

01.01.1968

Mohd. Hashim Bin Pakeh

11.07.1969

J. Ponnudurai

29.11.1972

Lim Meng Fatt

02.03.1975

Tan Sri Talha B. Hj. Mohd. Hashim

02.06.1976

Lim Wen See

20.10.1977

Ahmad Din Bin Babjee

08.11.1978

Tan Sri Ir. Omar Bin Ibrahim

01.08.1981

Mohd. Dom Bin Sentanu

01.01.1983

Dato’ Ir. Hamzah Bin Hasan

16.04.1988

Dato’ Ir. Hj. Khalid Hj. Alias

16.10.1991

Dr. Nordin Bin Yunus

01.08.1993

Ir. Hj. Zamri Bin Darus

01.04.1996

Ir. Hj. Mohd. Noor Bin Yaakob

16.07.1999

Ir. Mohd Nor Bin Md Dros

16.01.2001

Ir. Zulkifly Bin Madon

01.02.2004

Dato’ Ir. Dr. Roslan Bin Md Taha

16.02.2007

Abdul Karim Bin Mohd. Tahir

21.10.2013

 

 

HAKCIPTA TERPELIHARA 2017 @ BAHAGIAN PENGURUSAN KORPORAT, JABATAN KERJA RAYA NEGERI SEMBILAN.

Jabatan Kerja Raya Negeri Sembilan, Tingkat 2, Blok A, Wisma Negeri, 70990 Seremban, Negeri Sembilan, Malaysia Tel:06-765 9600 | Fax:06-763 5644 | Emel: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

PAPARAN TERBAIK MENGGUNAKAN RESOLUSI 1024 x 768, IE VERSI 11.0 DAN KE ATAS ATAU MOZILLA FIREFOX VERSI 16.0 KE ATAS ATAU GOOGLE CHROME

chrome

my government1malaysiamampuesolat jakimmsc

Mobile Apps mobileAppsAduanKKR  
Ke Atas